| HinoKahoko a întrebat:

Stie cineva ceva site-uri unde gasesc preturi pentru un sejur in Grecia sau... calatorii cu avionul in Paris sau Londra? Prin Aprilie sau Martie. Am auzit o chestia de asta unde daca platesti cu cateva saptamana/. inainte e foarte ieftin. Help? Dau Funda.

2 răspunsuri:
| Jambooja a răspuns:

Iti spun din propria experienta. Mergi la Agentiile de Turism (mai multe, nu doar una) si intreaba de oferte pentru locurile respective.
Sunt cateva agentii care sunt in colaborare cu locurile pe care le cauti si sigur vei avea o reducere pe masura.
Ceva asemanator a fost pentru mine. Cautam singur un hotel si am gasit la 1000 de euro, dupa ce m-am interesat la 2 Agentii de Turism, mi-au facut rost de aceleasi facilitati la 650 euro.
Tare, nu?
Bafta si distractie placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu! da un email la mytza_23@yahoo.com sau add pe messenger si iti dau oferte