| emanuela_5316 a întrebat:

Stie cineva cum este la "Comoara din padure" iasi, din ce am vazut pe site e foarte frumos.Intrebarea e...Cu ce se poate ajunge acolo in afara de masina personala sau taxi? mersi

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe jos

| emanuela_5316 explică:

Da ok... dar e mult de mers.nu se poate pe jos, ma gandeam ca se poate ajunge cu autobuz pana in Pietrarie si de acolo pe jos, numai ca nu stiu cam cati km sunt de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista Maxi Taxi de la bazar ce duce direct in Pietrarie, de acolo mai aveti 400 de metrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu bicicleta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate ajunge si cu maxi taxi, luat de la bazar la orele cu 15 minute si 45 de minute. Pe maxi taxi scrie barnova

| Diana_7092 a răspuns:

E foarte frumos am fost; x ai sa te distrezi, au psicina, padure, de toateee; x