| sofiaaaa001 a întrebat:

Stie cineva cum si de unde pot cumpara un bilet de avion pentru pisica mea (de la blueair/tarom?) Nu am mai facut asta pana acum si nu reusesc sa gasesc nicaieri optiunea asta.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe pandemia asta i ti arde de plecări? Vrei sa stai in carantină? Nu mai bine stai acasa frumos?

| florin926481f a răspuns:

Bilet de avion pentru pisica?
N-am mai auzit.

| nicunicu3 a răspuns:

Cum mai pentru pisica?))Aia e considerata bagaj nu trebuie sa cumperi asa ceva))

| sofiaaaa001 explică (pentru nicunicu3):

Nu e adevaratlaughing pentru calatoria cu caini sau pisici se plateste o taxa in plus, 50 si ceva de euro daca achizitionezi biletul animalului in aeroport si in jur de 30-40 daca il iei online.