| GiveMeYourPussy a întrebat:

Stie cineva daca este zapada la Sinaia? daca este cam cat de mare este? :p astept raspunsuri cat de repede posibil. va multumesc si nu voi uita de fundita :*

Răspuns Câştigător
| Zapacitax a răspuns:

Este o gramada Din cate stiu varamea a mers acum cateva zile sa se dea cu placa ^^
A spus ca a fost super si ca i-a placut happy
Daca mergi distractie placuta ^^
fundita?

| GiveMeYourPussy explică (pentru Zapacitax):

Iti multumesc mult :* nu e pentru mine e pentru o prietena care merge cu parintii si a zis ca vrea macar sa fie zapada si i-am spus ca ma interesez eu :p sper sa fie zapada ca sa nu ma injure cand ajunge acolo laughing) multumesc mult inca odata :* is iti dau funditawinking

| Zapacitax a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Eu imi fac datoria! Si multumesc de funda happy
laughing

3 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Http://www.meteoromania.ro/index.php?id=520 Uite aici situatia pe tara. :)