| simina a întrebat:

Stie cineva daca in Ungaria sunt lacuri cu apa sarata(plutesti fara colac) sau baze de tratament pentru ca in Romania sunt multe dar conditiile de cazare si serviciile sunt execrabile.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Centrul SPA de la Gyula este minunat si de asemenea accesibil.

1 răspuns:
| mona_5903 a răspuns:

Nu stiu daca in Ungarie sunt lacuri cu apa sarata dar am fost in Romania si am fost cazata la vila particulara si am fost super multumita si de conditii si de servicii. Incearca si sunt convinsa ca nu o sa iti para rau. Romania este o tara frumoasa si merita vazuta