| mikici a întrebat:

Stie cineva daca pot sa cumpar u pachet turistic in Thailanda dintr-o alta tara decat Romania pentru ca in unele tari este mai ieftin?

4 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Cred ca poti cumpara. Verisoara mea si-a luat pentru Mexic din alta tara.

| mihai69 a răspuns:

Da. Problema e că o să ai transportul dinspre țara de unde iei biletul. Partea de traseu România - [țara vânzătoare] te cam privește și dacă o aduni și pe aia plus o eventuală cazare suplimentară, poate nu mai e așa de mare diferența...

| AdrianaRadu a răspuns:

Eu mi-am luat din iarna un pachet turistic pentru thailanda la 700 de euro de la o agentie de la noi din tara. Acum vad ca sunt aproape duble preturile pentru un sejur in Thailanda.
P.S. de aici mi-am cumparat eu sejurul in Thailanda http://triptailor.ro/destinatii-exotice/thailanda