| daculliber a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca harti detaliate in format pdf? Mă intereseaza sa se vadă bine numele strazilor si sa fie gratis.

5 răspunsuri:
| Hope1992 a răspuns:

De exemplu daca scrii in word poti sa il salvezi tu automat in format Pdf si apoi sa il scoti la imprimanta

| daculliber explică (pentru Hope1992):

Mă interesează hărți detaliate pe care sa se vadă numele stăzii

| Hope1992 a răspuns (pentru daculliber):

Poti sa faci un print screen apoi adaugi intr-un word si apoi salvezi in format pdf si il scoti

| daculliber explică (pentru Hope1992):

Daca faci un print screen la un oraș, nu se vede numele străzilor.

| Hope1992 a răspuns (pentru daculliber):

Atunci am inteles eu gresit, nu inteleg de ce vrei sa il scoti in format pdf, mai bine cumapara-ti o harta, nu stiu cum altfel sa te ajut