| vlagnar99 a întrebat:

Stie cineva din Piatra Neamt spre Durau daca sunt microbuze/ Si daca stie cineva un program, va multumesc!

3 răspunsuri:
| veraa1234 a răspuns:

Uite aici un link-util
www.autogari.ro/Transport/PiatraNeamt-Durau
Sper ca te-am ajutat. Bafta si drum bun!

| Davidovski a răspuns:

Cauta programul autobuzelor pe net.

| Laura_Danny_Caleap_1969 a răspuns:

Da se pleaca din Piatra Neamt la 06 45 si la 14 30 firma Edy trans.

| Stoica_Valeriu-Cristian_1978 a răspuns (pentru Laura_Danny_Caleap_1969):

Aceasta info o am și eu dar nu stiu sigur deoarece Transmoldavia nu răspunde la telefon și am fost și anul trecut și acum doi ani și nu era.Pe de altă parte am vorbit cu d na de la administrația parcului și a zis că e unul la 14-14.20.