| AleB a întrebat:

Stie cineva pensiuni in Mamaia care ofere cazare ieftina?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Tocmai azi dimineață se spunea la un post de radio că prețul mediu la o noapte de cazare în Mamaia e mult mai mare decât al altor destinații renumite (Hong Kong, SIngapore, dar și de prin Europa). Și tu speri să găsești IEFTIN?!? stai mai bine în Constanța și faci zilnic naveta!

| GamerulPickachu a răspuns:

Daca sunt bune si hoteluri, noi am mers in fiecare an la hotelul Tomis din apropierea plajei.E destul de ieftin. Sper ca ti-am fost de folos!