| lilolilu a întrebat:

Stie cineva vreo metoda sa suni ieftin in afara pe mobil? Ma intereseaza sa sun in Franta dar de pe rds platesc destul de mult.

2 răspunsuri:
| unknow91 a răspuns:

Incearca programul 12voip care poti sa suni de pe pc si de telefonul mobil.dar nu mai stiu sigur daca are inclusa si frata.eu il foloseam din UK si sunam in Romania si Italia.era foarte iefitn.
O seara placuta in continuare!

| andreeagicu a răspuns:

Cel mai bine este sa iti instalezi Skype si sa o pui si pe cealalta persoana sa isi instaleze pe calculator. Vorbiti gratuit cat vreti voi! Daca vrei sa suni de pe mobil e bine sa ai un abonament cu minute nationale si internationale si sa suni pe un telefon fix. Minutele alea sunt gratuite doar pe retelele fixe nu si pe cele mobile!