| anonim_4396 a întrebat:

Stiti careva un site sau o aplicatie care sa arate pe judete toate atractiile turistice din acel loc? Eventual si mijloace de transport si cazari? Si cel mai important! Traseul de la o atractie turistica la alta! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlinCC96 a răspuns:

Atratur...îți arată atracțiile turistice turistice.Cazariile pe Booking.Iar pentru mijlocul de transport găsești pe Magazinplay aplicații gen Transport public București, Pitești, Suceava. Distanta de la o atracție turistică la alta, Sfântul google maps.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Google maps.

| dullcat a răspuns:

Din ce stiu eu, multe orase au propriile aplicatii pentru turism.Asa la nivel general eu folosesc google maps.

| helpforyou a răspuns:

TripAdvisor, care oferă recenzii și informații despre atracțiile turistice din diferite locații.

| sweetys a răspuns:

Framey, mai este o alta aplicatie care te poate ajuta cu atractiile turistice, plus poze din zonele respective postate de alti utilizatori, si am impresia ca are si restaurante. De cazari nu stiu, cel mai sigur site-urile de specialitate