| Mihaela2022 a întrebat:

Stiti cum pot sa cumpar bilete de avion pe internet? Si sa-mi dati mai multe detalii cum le cumpar si unde trebuie sa predau banii? pentru ca nu vreau sa iau teapa.

2 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Http://www.airtickets24.com/......ckets.aspx vrei sa cumper bilet pentru tine
, se poate plati ori cu cardul online, ori fa-ti tranzactie la banca in unul din conturile care ti le da

| adrianchira a răspuns:

Eu am mers la Londra si la Dortmund cu WizzAir (http://www.wizzair.com) si am platit cu cardul pe net. Ei spun ca poti sa platesti si prin transfer bancar dar pentru mine a fost mai comod sa platesc de acasa cu cardul.