| Mady2696 a întrebat:

Stiti cumva cati kilometrii sunt de la BAZA TURISTICA-PITESTI pana in padurea TRIVALE sau pana la gradina zoologica de acolo?happy

7 răspunsuri:
| lacrima15 a răspuns:

M-am uitat pe google maps si pe jos faci 12 min si cu masina 5 si sunt 1, 4 km :*

| angel69lover a răspuns:

4-5 km sunt! ce vorbesti lacrima15? ce gasesti pe google? acolo daca nu cauti corect nu-ti da bine! mady, deci sunt vreo 5 km pana la padure si vreo 5, 5-6 km pana la zoo! funda te rog frumos

| lacrima15 a răspuns:

Tare disperati sunt unii pentru funde! Crede-ma unii ar face orice! Mai bine draga mea intereseaza-te de la cineva cunoscut
Dar google maps nu minte!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Care bază turistică? Poate vrei să spui bază de agrement care are piscină, etc.
De acolo până în pădurea Trivale sunt 50-100 m, cobori pe scările de la Trivale ( baza de agrement este situată în laterala cartierului Trivale). Până la Grădina Zoologică nu sunt mai mult de 3 kilometri.
Stau în zonă, așa că știu foarte bine.
Pa, pa.

| Mady2696 explică (pentru Legiuitoarea):

Stiu ca de la piscina mai este putin de mers, dar pe mine ma intereseaza de acolo de langa sectia de politie.

| Mady2696 explică (pentru lacrima15):

Ce 12 minute ca pe jos am mers cam o ora.

| lacrima15 a răspuns (pentru Mady2696):

Aha happy pai bravo tie ca v-ati descurcat happy :*