Întrebare recomandată | TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

Stiti cumva cum e vremea la Vama Veche pe la sfarsitul lunii septembrie in general? Mai e soare? Se mai poate face baie? Sau e prea frig?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

La Vama Veche nu stiu exact cum e, insa stand in Mangalia, la doi pasi, pot sa-ti spun ca apa este acceptabila prin lunile septembrie si octombrie. Evident, e mai rece decat in lunile de vara, insa suportabila. Eu, care urasc plaja aglomerata si apa calda, cam pe atunci prefer sa fac baie.

| RazvyEnglezu a răspuns:

Apa calda se inchide de la finalul lui august, sry. Plus ca nu mai e ce-a fost, mane.