| rena99 a întrebat:

Stiti cumva unde este statia la 168 din romana... daca 168 se duce inspre ANL-uri... vreau sa stiu numele statiei sau un punct de reperwinking Funda

Răspuns Câştigător
| Anne006 a răspuns:

Piata romana nu are legatura cu ANL -urile. Sunt la capete diferite. http://www.ratb.ro/v_trasee.php Cauta aici traseul si sigur o sa te lamuresti. Funda?

| rena99 explică (pentru Anne006):

Asta stiam dar pe mine ma intereseaza cum se numeste statia a 168 din romana... atunci cand 168 se duce inspre anluri...stiam k sunt la capete diferite laughing voiam sa zic sensul laughing

1 răspuns: