| andreiu a întrebat:

Stiti vreo agentie de turism serioasa? Cu sediul in Bucuresti.

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca iti doresti un circuit cu un program bine structurat iti sugerez Omnia sau Vacanta, daca in schimb iti doresti sejururi depinde de zona pe care vrei sa o vizitezi ex. pentru Croatia RIT pentru Tunisia si Egipt Kartago sau Tytan Travel etc, pentru excursii ieftine Europa Travel

| borsec a răspuns:

Paralela 45, Terra Travel.

| Parintele a răspuns:

Helen Tour...foarte seriosi.ieftini etc.

| alexam a răspuns:

IDM Tour. Pe B-dul Carol si B-dul Titulescu daca imi aduc bine aminte... big grin ( si crede-ma ca am lucrat cu ffff multe agentii de turism din Bucuresti! )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu agentia TIMUR TRAVEL, sunt de origine Turca si isi fac treaba foarte bine sunt niste oameni seriosi. au adresa in Blv Dimitrie Cantemir nr 8, Bl. 3B, SC, C. AP. 73, tel. 0213230590, aproape de Horoscop. Am fost cu ei si merg in continuare cu ei.