| rrrbeto95 a întrebat:

Stiti vreo pensiune sau hotel din judetul brasov cu piscina(interioara sau exterioara)?

4 răspunsuri:
| Veroniquest a răspuns:

Da,stiu pensiune Paradiso,e superbaa:X nu e chiar in oras,dar nici ff departehappy are bazine interioare,exterioare, bazine olimpice, bazine cu apa mai mica.tot felul de chestiihappy

| Veroniquest a răspuns:

Da,stiu pensiundz Paradisul Acvatic[p.s am gresit prima data spunand Paradiso:D],e superbaa:X nu e chiar in oras,dar nici ff departe are bazine interioare,exterioare, bazine olimpice, bazine cu apa mai mica.tot felul de chestii
http://www.paradisulacvatic.ro/ro/[intra aici si vezi]

| rrrbeto95 explică:

Nu gasesc pensiunea "Paradiso". Imi dai te rog un link sa vad ceva poze de acolo. Daca au atatea bazima ar trebui sa aiba si un site nu?

| AlinaMihaescuGeorgiana a răspuns:

Nu stiu un hotel cu piscina in Brasov, dar stiu un loc de campare tot in Brasov, minunata. Numita Gura Diham. Nu iti pot da mai multe detalii pentru ca am fost acolo anul trecut cu prietena mea cea mai buna si nu mai tin minte multe. Sper ca te-am ajutat. Paa!