| mrclaust a întrebat:

Stitii cumva vreo denumire mai,, pompoasa" pentru continentul Asia, ceva de genul continetul dintre x si y .........nu stiu da ceva cu gilimele

8 răspunsuri:
| ktlina a răspuns:

Este continentul extremelor pentru ca are cel mai inalt varf muntos. cel mai adanc podis etc....pe bune China? thoamnelaughing))))))))

| mrclaust explică:

Genial .......mersi

| Emilian86 a răspuns (pentru mrclaust):

Dar oare China unde se incadreaza? in Africa?

| An0oNim0uS a răspuns:

Sau continentul clonelor -d c? pentru ca toti seamana cam la fellaughing

| LauR95 a răspuns:

Asia, Continentul dintre China si Europa!big grin

| BellaCullen_8476 a răspuns:

Hm, ce zici de : Asia, continentul contrastelor!

| mrclaust explică (pentru BellaCullen_8476):

Daca imi explici si de ce ar fi perfect

| BellaCullen_8476 a răspuns (pentru mrclaust):

Tu pentru ce mergi la scoala? La ora de geografie, cand studiezi Asia, faci in fiecare ora cate o tara, de acolo iti dai si tu seama de ce sunt in contrast.