| ThePrettyLittleLiars123 a întrebat:

Stiu ca e cam devreme, dar parintii mei si cu niste prieteni de familie au cumparat deja biletele pentru concediul din varaa! Vom merge in Grecia,Halkidiki, Hotel Philoxenia Bungalow!
Am 2 intrebari:

1)Daca cineva a fost acolo, va rog sa spuneti pareri in legatura cu cat de mare si curat e hotelul, cat de mare e piscina si cat de curata e marea! Va rog!

2)De obicei mai mergeam cu inca o familie: Verisoarele mele: una de 12 ani si cealalta de 7 ani! Dar anul asta ele nu o sa mai fie! Eu cu verisoara cea mare ne jucam in piscina si in mare ca suntem sirene,spionam, ne distram etc(cea mica nu stie sa inoate si plus ca ea sta cu copilul familiei cu care ne ducem anul asta) Si intrebarea este: Ce as putea face de una singura? Cum as putea sa ma distrez. Va rog sa nu raspundeti ceva gen ca sa ma imprietenesc cu altii si etc..sunt mai timida de felul meu si mi-ar fi greu sa ma integrez si etc! Va rog sa ma ajutati!

Va rog sa raspundeti la ambele intrebari daca stiti!

Răspuns Câştigător
| facpipi a răspuns:

Hotelul este unul bun, nu vei avea probleme. Pisicina e deschisa in mare parte a timpului iar apa e curata iar apa de mare ce sa mai zic : foarte buna, recoamand mai mult decat piscina. Piscina ai si in orasul tau. Iar ca sa te imprietenesti cu cineva de acolo sa te joci, nu prea stiu ce sa zic. Mai intai gaseste pe cineva de varsta ta si vezi cum te intelegi cu el : in greaca(dar nu cred ca stii), engleza sau franceza, probabil germana sau romana ca poate gasesti si romani. Iar ca sa va distrati : inotati in piscina, mergeti la water parca, diverse actiuni de entertaining( cred ca asta e cuvantul) pe plaja, jucati carti, etc. Gasesti tu ce sa faci.
Funda?

| ThePrettyLittleLiars123 explică (pentru facpipi):

Si mancarea e buna? laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru facpipi):

Este ceva comun majoritatii statiunilor din alta tara.Hm!