| nellyneliana a întrebat:

Sun locuri de campat cu cortul la Saturn sau in statiunile din apropiere? Daca da, cat costa? Multumesc!

3 răspunsuri:
| IStoleUrBrain a răspuns:

Da. Este un loc de Campare in Venus. Nu este delocc` departe de Saturn.
Au fost niste prieteni acolo si daca tin minte pretul era 40 de lei pe zi pentru persoana si\sau masina. In schimb nu mai stiu de cort. Din cate am inteless` este convenabil si ar avea si niste conditii bune.

Sper sa iti fie de folos happy

| nellyneliana explică (pentru IStoleUrBrain):

Multumesc!

| IStoleUrBrain a răspuns (pentru nellyneliana):

Nu ai pentru ce.
Sper sa fie corect pretul pe care ti l-am zis big grin.
Si se plateste pentru locul in care pui masina si cortul plus persoana.