| GOLDEN a întrebat:

Sunt din R. Moldova. Aici, http://www.youtube.com/watch?v=qk7G2WF92i4 puteti viziona un slaid show cu poze de la mine din localitatea mea de bastina - Fundurii Vechi, r. Glodeni. Sunt mindra de locushorul de unde m-am pornit. Va asteptam la noi cu mare drag. Si-mi spune-ti daca va placut?!

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Eu stau in botosani...prin "zona"!
m-a impresionat mult...patriotismul tau!
felicitari!
ai un sat frumos...de poveste!
la fel e si satucul de unde vin eu...cu oameni simpli...si aer curat!
acum traiesc departe de romania, si am de toate... dar nu am linistea satului, nu aud "cucurigul"cocosului...nu miroase a iarba...vin dintr-o tara frumoasa... dar care nu mi-a oferit nici un viitor!
ma doare cand spun asta!
mi-e dor de mirosul de cozonac, de colindele de craciun, si de laptele de la vacuta mea!
abia la anul...am sa ma bucur (pentru o perioada scurta )de toate astea!
felicitari!

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Frumoasa prezentare... dar oare cati vor avea rabdarea sa se uite pana la sfarsit...eu am avut-o si recunosc ca tot ce ati vazut este adevarat...Bv @GOLDEN...

| I'm just me a răspuns:

E fain acolobig grin