| TheHunter38 a întrebat:

Sunt pasionat de ciclism, si as vrea sa merg pe transalpina, si/sau transfagarasean, drumul stiu, dar caut un grup, care sa mai mearga, ca singur este tare plictisitor, am 19 ani sunt baiat, jud alba, si am o bicicleta marca triax mtb (nu e o bicicleta nu stiu ce rapida are 18 viteze (3x6) dar e foarte rezistenta, pe zi pot face in jur de 200km, fac cam 20km/h, eu am facut in zilele trecute peste 150 km, in 12 ore, dar m-am mai oprit, si aveam multe bagaje cu mine cam 7-10 kg.

2 răspunsuri:
| BigBadSheep a răspuns:

Vezi că băiatul de pe blogul ăsta, împreună cu alţi tipi, sunt pasionaţi de călătorii cu bicicleta. Poate legaţi o drumeţie pe undeva
unuacolo.blogspot.ro

| TheHunter38 explică (pentru BigBadSheep):

Mc, dar el e din Ploiesti, eu as cauta biciclisti din ardeal, am si alte motive sa cred ca nu ne-am intelege.