| anonim_4396 a întrebat:

Sunt romani care traiesc in Anglia pe site?
Cum e viata acolo?
Va place vremea?
Ce fel de vecini aveti?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum vine asta, sa traiasca pe site?

| FreddieM a răspuns (pentru Violleta2022):

Lipseste virgula dupa,, Anglia'' dar se poate deduce cu usurinta. Vrea sa zica daca sunt prezenti pe TPU si emigranti romani care traiesc in Anglia.

| Violleta2022 a răspuns (pentru FreddieM):

Frate, am inteles eu, dar vreau sa-l fortez pe cel care a scris topicul, sa invete a se exprime corect si clar, ca nu-l ajutam cu nimic daca il lasam asa.

| cristimaz a răspuns:

Nu încurajez pe nimeni sa vina aici, dacă ai un loc stabil de munca și nu duci lipsuri, stai acasă. Sunt de 4 ani aici și regret fiecare secunda, am făcut bănuți dar îți irosești viața, aici ești robot

| Nonolita a răspuns (pentru cristimaz):

Si daca regreti, de ce nu te intorci acasa? E lipsa de forta de munca.