| AvalohAlyn a întrebat:

Terasa Barina din Jupiter este deschisa si in septembrie? Alte locatii bune de mancat in Jupiter?

1 răspuns:
| zăGhost a răspuns:

Traieste-ti viata, nu-ti mai planifica fiecare miscare... te obsedeaza controlul? Zeci de intrebari despre magneziu, despre litoral toamna si acum intrebari repetitive despre terasa asta. Du-te si ai sa vezi daca e deschisa sau nu. Daca nu e, tot gasesti una. Ok, poate gasesti una si nu iti place mancarea sau mai rau, mananci ceva stricat si ti se face rau. Chestiile astea fac parte din viata. Nu poti cere parerea altora despre fiecare miscare pe care o faci.