| PaulaT a întrebat:

Știe careva vreo companie de avioane care sa meargă de la Valencia la Sibiu/București low cost ( maxim 150€ de persoana) dus-întors?
Mersi mult.

2 răspunsuri:
| Nadyu a răspuns:

Paula intra pe www.vola.ro sau pe www.veltravel.ro cele mai bun siteu-ri low cost sper ca vei gasi ce iti trebuie dar iti amintesc daca vrei sa pleci in perioada asta prea putin probabil sa gasesti la acest pret, pentru ca acum totii pleaca in tara este vara... Funda daca te-am ajutat!:)

| andreeagicu a răspuns (pentru Nadyu):

Meritai funda daca dadeai toate site-urile care ofera aceleasi servicii. Sunt mult mai multe.