| Andreea9222 a întrebat:

Tocmai am facut checkinul pentru un zbor cu WizzAir si am gresit sexul si aparent nu mai pot modifica. Stiti cumva daca este vreo problema? Sau cum pot totusi modifica? Multumesc

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai 3 posibilitati:
1. Suni la firma si soliciti modificarea
2. Renunti la bilet
3. Faci schimbare de sex

| Violleta2022 a răspuns:

Anunti la WizzAir cand ajungi la ghiseu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este nici o problemă i si dau ei seama ca esti fată

| Catrice a răspuns:

Nașpa tipulehee hee

| Zuzu1991 a răspuns:

Daaaaa, e o problema
or sa te caute la chiloti sa vada daca atarna ceva sau nu
sau tu crezi ca esti prima persoana care a scris ceva gresit intr-o rezervare

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Imbraca-te ca un travestit, si, in caz ca iti atrage cineva atentia legat de asta, incepe sa faci pe ofensata cum ca ei n-au nici-un drept sa-si dea cu presupusul despre sexul tau laughing)