| Vodkas a întrebat:

TPU! Urgent. Vă rog, ajutați-mă să caut cazări convenabile la preț în mamaia. Am căutat de am înebunit cazări la hoteluri/pensiuni/vile/case/apartamente orice orice! Toate sunt în Mamaia nord și ieșire din mamaia. N-am găsit decât hoteluri care sunt extra scumpe. N-am găsit o casă, o vilă, o pensiune NIMIC în mamaia, pe centru. Poate voi reușiți ceva. Dau Fundă, mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Sabotu a răspuns:

Ca sa pot căuta exact, am nevoie de datele in care vrei sa stai. Deocamdată am găsit hotel saguna cu aproximativ 20$ pe noapte.
Instalează-ti " TRIP ADVISOR" pe telefon, eu cu ăla caut si este super ușor. Dacă ai iPhone cred ca există si pentru el aplicația.

| Vodkas explică (pentru Sabotu):

7-10 august. Stiu ca e si o perioada foarte scumpa insa, atunci dispun de bani atat eu, cat si cei cu care merg.

| Sabotu a răspuns (pentru Vodkas):

În acea perioadă cel mai ieftin am găsit la "Taverna măcelarului" cu 33$ pe noapte si la "hotel saguna" cu 38$. În lei ar veni cam 100-120 lei, nu știu sigur.

6 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu puteti merge in alta statiune totusi? Mamaia e cea mai scumpa...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pensiuni si vile ai sa gasesti doar in nordul mamaiei, in restul sunt doar hoteluri, si daca nu stiai Mamaia e statiune de lux

| mihai69 a răspuns:

Mai bine cauți în Constanța sau Năvodari și faci naveta.

| pietrean a răspuns:

Daca as sti ce varsta ai, poate ti-as putea da alte oferte, mult mai bune decat hotelurile din Mamaia.Si mai ales de ce buget dispui.
Eu am renuntat de 5 ani sa mai merg pe litoralul nostru! Motivul? Pret la cazare+masa+sezlong si umbrela, mult mai bun decat la noi.In jur de 25 euro/zi, dar cei drept cu EB, platit din noiembrie, din anul anterior, anului de concediu.