| Hugef a întrebat:

Trebuie sa platesc 2 bilete in avion? Vreau sa merg in Olanda luna viitoare dar dat fiind faptul ca eu cantaresc 232 de kg am auzit ca trebuie sa imi iau 2 bilete. Este adevarat?

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Glumesti?

| Andruşcă a răspuns:

Nu e adevarat, platesti un singur bilet.
Platesti 2 bilete daca n-ai loc pe un scaun si vrei sa stai pe 2.

| w1NNNd a răspuns:

La cat de mare esti presupun ca da "ca sunt sanse sa se prabuseasca avionul din cauza ta worried

| Chris88 a răspuns:

Prietene, tu mergi cu masina in Olanda. Sa ma anunti si pe mine ce companie aeriana din europa te ia de pasager.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o gluma, nu?

| iEmonel a răspuns:

Nu. -_-'' Doar daca vine si un prieten imaginar cu tine si vrei doua scaune.

| Laurretta a răspuns:

Dragă dar te îngrași așa mult peste noapte? Ieri ți-am răspuns la o întrebare în care spuneai că ai 105 kg. Cum e posibil ca azi să ai 232?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Laurretta):

Unii chiar se prikalesk de altii, deci nu te astepta la adevar happy

| Laurretta a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, se pare ca asa este.

| Alrawan a răspuns:

Intrebare pusa la caterinca, de un purandel care n-are de lucru oh go on
Patetic -.-"

Răspuns utilizator avertizat
| DomGoe a răspuns:

Nu e posibil sa ai greutatea asta idiotule, cel mai gras om din lume traieste in haiti sau usa si cantareste 190 max 220 kg. Deci iti pati joc de comunitate!

| BaiatulDePeTPU a răspuns (pentru DomGoe):

Ai dat cel mai cretinesc raspuns posibil...sunt o gramada de oameni in lumea asta trecuti de 250 de kg, deci maximul nu este de 190 sau 220 kg...si da cel mai gras cred si eu ca se afla in USA deoarece ei mananca toate rahaturile de fast food-uri.

| DomGoe a răspuns (pentru BaiatulDePeTPU):

Si cel mai mare are o tona si ceva, nu?

| DomGoe a răspuns (pentru BaiatulDePeTPU):

Si nu-s eu cretinu aici, da? Sti vorba aia:"Orcine e smecher intre patru pereti

| BaiatulDePeTPU a răspuns (pentru DomGoe):

Nu te-a facut nimeni cretin.Cretin a fost raspunsul pe care l'ai dat.Si cel mai gras om din lume avea 500 si ceva de kg nu stiu daca mai traieste. Apropo..."Oricine e smecher intre patru pereti" ai uitat ghilimelele daca tot vrei sa pari un geniu pe internet.

| DomGoe a răspuns (pentru BaiatulDePeTPU):

Am uitata si eu...acum sa sara toata lumea pe mine

| Kirby a răspuns:

Mai bine nu puneai aceasta intrebare.

| Biancaify a răspuns:

Omule nu ai cum sa ai 232 de kg. ieri aveai 105.Esti prost de dai in 70 de gropi deodata ma. Si nu, nu ai nevoie de 2 bilete.Dar ar fi mai sigur sa iei masinahee hee) ai grija sa nu se rupa in doualaughing))) cu avionu` nu ai cum sa mergi. daca tu zici ca esti asa gras... nu te cred malaughing))

| JointCraft a răspuns:

Succes,o sa ai nevoie, am auzit k daca adormi in avion langa alune te ingrasi 100 de kg laughing dar in cazul tau, dupa cum zici, e ceva normal...ma gandesc ca mai bine ar fi sa iei 3 bilete...pentruorice eventualitate(mai bine te asezi la mijlocul avionului ca sa fie cat de cat echilibrat