| StrongHeart a întrebat:

Trebuie sa plec cateva zile pana la Constanta.Ce poti sa faci in Constanta in perioada asta? Ceva locuri de vazut? Terasele pana la ce ore sunt deschise?

3 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

In aceasta perioada poti vizita muzee, poti merge la Teatrul de Opera si Balet. Terasele sunt deschise pana la orele 23.

| UnDiavol a răspuns:

Sa Porții mască dacă vrei sunt controale peste tot plini de polițiști eu am loat amenda săptămâna trecută 50 lei poți merge și la mare eu merg e frumos e lumea acolo te mai plimbi iei aer dacă vrei

| UnDiavol a răspuns (pentru UnDiavol):

Nu este multă lume adică aglomerație
Eu mergem noaptea cel mai mult e frumos bate vântul e tare