| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa plecam in vacanta si, pina acum, de cite ori am plecat, la locul de campare, padure, mare sau munte prima regula era sa cunoastem imprejurimile dupa care era sa descoperim unele mijloace de subzistenta in caz de terminat provizii, bani etc(asta pentru pregatirea astora mici) dar am vrut sa cunoasca si viata de la hotel si, poftim dialog intre mine si hamster;-Tata cred ca imbatrinesti...;-Iar eu cred ca trebuiesa-ti tii gura.;-In camera cum am mai incerca sa supravietuim? Intrebam vecinii ce-avem la prinz azi? Oricite argumente i-as aduce, pare sa fie degeaba caci nu mai are aceeasi sclipire in priviri ca atunci cind trebuia sa ne ducem sub cerul liber...Cum sa-l conving?

Răspuns Câştigător
| bibitza a răspuns:

Eu cred ca mai bine faci cum vrea el big grin.adica are destul timp sa vada cum este viata de la hotel nu? poate cand va avea si el hamsteralu' lui mititel si va vrea sa il ia cu el in concediu.si fiind prea mititel se vor duce cativa anisori la hotel sa il ocroteasca de gaze si de ce mai e pe acolohee hee. si eu una prefer sa merg cu, cortul decat sa stau la hotel...adica una este focul de tabara pana la 3-4 dim si un film de groaza decat un tv si un film de croaza, nu? deci mai bine fa-i pe plac si anul' asta si poate ne intalnim la munte peste 3 saptamani cu, cortul bineinteleswinking