| modea81 a întrebat:

Trebuie sa-ti scoti laptop-ul din geanta cand trece prin vama?

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

Obligatoriu!

6 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Depinde. daca vamesul te crede cand ii spui ca ai un laptop in geanta nu dar daca nu te crede trebuie sa-i demonstrezi ca ceea ce spui e adevarat.

| catalin4botezatu a răspuns:

Da.

| Swabia a răspuns:

Ai ceva suspect prin fisiere sau de ce anume nu vrei sa il areti? Ce e asa mare lucru?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este obligatoriu. Eu l-am lasat in geanta si nu a spus nimeni nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate-l! Am inteles ca e bine sa-l pui separat sa treaca altfel te pun sa desfaci bagajul pentru ca nu vad bine in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba cel mai bine vamesul care este acolo si fa asa cum spune el. Unii spun ca trebui, altii nu si nu stii care cum vrea.