| Fulgeanu_Madalina_1997 a întrebat:

Trecerea peste granita fara viza, este posibila?

10 răspunsuri:
| Bdtd04 a răspuns:

Da doar in unele tari :*

| oDoP a răspuns:

Intrebarea ta este asemanatoare cu : Poti sa cumperi un BMW cu 1 Leu. Desigur ca nu.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da in UE

| C0nstantin a răspuns:

Doar in tarile membre UE...

| anonim1245 a răspuns:

Da, doar in UE! funda laughing

| mona a răspuns:

Depinde in ce tara vrei sa mergi, teoretic in tarile membre UE nu este nevoie de viza

| AliceThai a răspuns:

Da, in UE.

| darrio2007 a răspuns:

Da.In tarile membre UE.

| Fulgeanu_Madalina_1997 explică:

Va rog sa ma scuzati, dar ce acte am nevoie pentru a trece granita din Emiratele Arabe Unite,, ma refer la >>> acte ce imi trebuiesc sa trec granita din Siria, (de ex.) sal orice alta tara din Orient, (Arabia),, va rog ajutati-ma!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Doar in anumite tari poti merge fara, dar sunt si altele unde iti trebuie!