| anonim_4396 a întrebat:

Tripadvisor sau booking.com?
Unde ati gasit un sfat mai bun si o caracterizare mai fidela a situatiei reale?

4 răspunsuri:
| Marct a răspuns:

Eu am folosit foarte mult http://booking.com. Mi se pare foarte bun, dar citeste cu atentie review-urile scrise.

| Sqeren_kristin_1990 a răspuns:

Booking

| adorciocolata a răspuns:

De obicei, fac rezervari pe www.booking.com. Mi se pare un site de incredere si la unele hoteluri, iti poti retrage rezervarea daca este nevoie. In plus, caracterizarile si facilitatile sunt corecte si concise.

| Anuska30oana a răspuns:

Dupa parerea mea booking.com