| hasaf a întrebat:

UK inca face parte din UE?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Da... inca
si toate incercarile de a opri brexit-ul se pare ca sunt sabotate
cica, ca noul prim ministru a avut nevoie de "pregatire" 3 saptamani ca sa ia functia, asa ca din cauza asta nu se mai poate depune motiune anti-brexit
si diverse alte minciuni si inselaciuni, de cand a fost referenduum la care s-a mintit in draci si pe fata!

| Alicezzz a răspuns:

Da... pentru moment!

| EMKing a răspuns:

Momentan da, ramane de vazut daca va face parte si in viitor, dar din cate se pare s-ar pute sa mai faca parte si pe viitor.