| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot vedea o harta in timp real in ce tari pot sa merg in vacanta fara sa ma bage la carantina cu nebunia lor de Coroana Virus?
Vreau sa merg la Odesa 2 saptamani si nu am chef sa ma bage in carantina si la dus si la intors!
As mai vrea sa ajung si in Cecenia

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există o asemenea aplicație, hartă. În timp real, se schimbă situația de la o zi la alta.

| JicaContra a răspuns:

Mae, ministerul afacerilor externe, da telefon
insa tin sa te anunt ca se schimba regulile de la o zi la alta

| Michaeel a răspuns:

Domne,de câteva minute stau si rad la întrebarea ta rolling on the floor ai un bun simt al umorului, trebuie sa recunosc. Ma gândesc ca pe un GPS sau pe o aplicație de acest tip, nu vad de ce te-ar baga in carantina doar pentru ca ai nevoie de o harta in timp real.In fine, distractie la Odesa împreuna cu fetisza ta finuța (fac referire la intrebarea ta precedenta care ai șters-o, sper ca nu te superi happy )