| anonim_4396 a întrebat:

Unde am putea merge in excursie cu clasa pe doua zile? Suntem pe a VIII si ar fi ultima. In Moldova la manstiri am fost

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lacul Rosu / Cheile Bicazului

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Fagaras si Brasov si imprejurimi

| Ashadow a răspuns:

Daca va place la munte puteti urca pana la cabana Curmatura in Piatra Craiului.E foarte misto:peisajul e genial, cabana nu are curent electric sau calorifere(si alte chestii inutile), toaleta e afara, cazarea nu costa mult si cel mai tare lucru:au 2 saint bernarzi enormiwinking

| LolaLollita a răspuns:

Brasov, Sibiu, Sinaia, Durau happy

| SimionAlexandru a răspuns:

Mie mi-ar place foarte mult sa vizitez Transilvania happy Am vazut pe youtube, intr-un documentar despre Transilvanie, e superb. Merita vizitat happy
Asta e doar parerea mea. Depinde de tine, ce preferinte ai. Iti doresc o zi superba in continuare :X

| SimionAlexandru a răspuns:

Depinde big grin Daca iti place la munte, Covasna, Brasov, Sibiu, sunt orase foarte bune de vizitat

| Madut21 a răspuns:

Brasov.Sibiu. Sighisoara. Maramures. Bucuresti. Cluj.

| Alecsx25 a răspuns:

Du-te oriunde, unde iti place tie.

| ChristopherE a răspuns:

Pe undeva prin Transilvania.
Sighisoara, Sibiu, Brasov.
La mare de 1 mai.
As mai avea niste iedi ca Predeal, Sinaia, Bran, Azuga, Busteni si etc

| zzzupduck a răspuns:

Transfagarasan, Maramures, Vatra Dornei... depinde si cat vreti mergeti pe drum

| yuliansch a răspuns:

Zona muntilor apuseni ( pestera scarisoara, ursilor); cheile dambovicioarei; transfagarasan; transalpina; zona Herculane; cheile bicazului-lacul rosu-tusnad, etc

| BePreetyAna a răspuns:

Eu zi sa mergeti la un film si sa va distrati!

| oanajojo a răspuns:

Ai putea merge la vatra dornei e super acolo.