| fofodede11 a întrebat:

Unde ar fi mai bine sa ma duc cu familia mea sa stam 1 saptamna la mare(Constanta),la Ocna Sibiului, Tg. Mures,?

3 răspunsuri:
| NeedMoreMods a răspuns:

Salut! Eu zic sa te duci cu familia la Constanta e mai frumos plus ca acolo are Aqua Magic adica un parc de distrati unde tot functioneaza numai pe apa topogane, bazine, baruri etc... Sper ca te-am ajutat funda?

| Plimbarescu a răspuns:

Salutare! Nimic nu se compara cu o saptamana la mare, mai ales pentru copii. Eu votez pentru Constanta. happy

| Katoky a răspuns:

Eu zicn la Ocna Sibiului unde is apele sarate si poti sa te dai cu namol care vindeca raceala