| mont a întrebat:

Unde ati fost in vacanta? V-a placut? De ce fel de peripetii sau aventuri ati avut parte?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am facut drumuri cu masina pe interes de servici sa ma angajez si alte probleme, mi-a placut pentru ca am condus mult.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Praga, Londra, Amsterdam.

doar mi s-a defectat un avion si am stat 2 zile in aeroport pana mi s au gasit alte zboruri

| jamal000 a răspuns:

Malta, Serbia, Monaco...As recomanda Monaco- Monte-Carlo e placut, lume buna, insa preturi foarte mari! Malta categoric NU!