| anonim_4396 a întrebat:

Unde ati petrecut cea mai misto vacanta in strainatate?

12 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

In Egipt... asta pentru ca iubesc enorm istoria Egiptului antic.

daniela
| daniela a răspuns:

In Egipt pentru ca am iubit mereu istoria Egiptului antic si ceea ce am vazut acolo nu m-a dezamagit asa cum a fost de exemlu in Grecia.

lolita
| lolita a răspuns:

In Ibiza, am fost de 1 mai si am stat 10 zile. Acolo parca timpul sta in loc, toti sunt mai calmi, nimeni nu se grabeste, este alt ambient. Cea mai frumoasa este viata de noapte. Mancaruri exotice foarte bune dar scumpe din pacate. laughing uitasem, a fost faina datorita companiei big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Zenguici, imi si imaginez cum te balanganeai tu dupa toata sampania pe care o contine piñacolada rolling on the floor

mlm
| mlm a răspuns:

In Egipt.

| Ecaterina a răspuns:

In Moscova.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Spania.

Ma trezeam dimineata si ma uitam cum rasare soarele; apoi faceam un dus si plecam sa joc golf. Cum terenul era de 9 gauri nu lua atat de mult si apoi imi luam micul-dejun de obicei englezesc. Dupa care venea pinacolada, vreo 2 care erau nu pahar, ci ditamai borcanul si super bun! Si cand ma ridicam, ma cam balanganeam eu, dar eram asa de fericita. Am cunoscut super oameni acolo, de prin toate colturile lumii. Apoi ma intorceam pe la 3-4, faceam o baie in piscina si apoi citeam la soare. Seara luam cina, de fiecare data mancaruri diferite; asa m-am indragostit de mancarea chinezeasca. yum-yum.
Dupa 8 zile m-am intors revigorata smug

Am petrecut concediul singura, sa nu dau curs la discutii aiurea smug

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@lolita important este ca nu ajunsesem sa sughit smug

| elena a răspuns:

In Romania din Europa.

| thespy a răspuns:

Amsterdam, nu e exagerat de scump si te poti distra in multe feluri.PS: distractia la "vitrine" e ceva cam scumpa, nu as recomanda!

| dulshe a răspuns:

Sunt de acord cu @elena love struck

| beautykillls a răspuns:

Vara trecuta, in romania... nu mai dadusem prin ro de 2 ani si unde locuiesc eu nu sunt romani deloc. fost super. mi-am intalnit si iubitu cu care inca mai sunt, am fost la mare, a fost super love struck o fi romania cum e ea dar tot poti petrece o vacanta superba, daca ignori stresul. de acum mai merg in ro de craciun si stau pana dupa anul nou. abia astept. vacanta asta merg in grecia si ma intalnesc acolo cu prietenu si o sa va spun daca cea mai misto vacanta o sa fie asta sau tot cea de anul trecut. desi cred ca asta pentru ca nu mi-am mai vazut prietenul de 10 luni.