| rotarudenis a întrebat:

Unde este cel mai bine sa ma duc in vacanta

11 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

In Grecia e foarte frumos

| DjBl3ndar a răspuns:

Poi :
- La mare
- la tara
- Pe la rude
- Intr-o tara straina
... sunt multe. Dar eu in vacanta prefer sa ma duc la tara.

| Thomasika_3920 a răspuns:

Eu zic ca in bulgaria

| AnaigroeG a răspuns:

Nicaieri nu`i mai bine ca acasa happy

| Maiky a răspuns:

Pai depinde de posibilitati dar iti recomand acest site http://www.aerocenter.ro/
succes si distractie placuta in vacanta

| DJohnny a răspuns:

Dubai,America sau Franta.Parerea mea.
Daca vrei in tara :pe timp de vara pe litoralul romanesc.
Iarna:pe valea prahovei sunt multe partii sau la munte in general.

| Ilusion :X a răspuns:

Depinde de varsta, placeri, hobbyúri. Orice dar nu in Grecia, acum e mare revolutie! happy

| Aida_3174 a răspuns:

La mareeeeeee

| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck Mie imi place enoormm sa ma duc la mare :X Nu conteaza unde. dar e frumos sa te duci la mare in strainatate. este apa mult mai curata big grin Oricum : MARE=DISTRACTIEbatting eyelashes

Fundita?/batting eyelashes

| JustACuriosPerson a răspuns:

Eu cred ca acum ar fi bine sa mergi la mare.acume sezonul cel mai bun. apa este calda si placuta iar soarele exelent pentru o vacanta bine meritata. sper ca te am ajutat si vacanta placuta

| calynutza a răspuns:

La padure cu cortul