| Iullya17 a întrebat:

Unde este mai bine, in USA sau in UK?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna. Daca ai introduce Australia printre variante, as alege asta.
Raman cu cele doua propuneri insa si aleg UK.
Cred ca in SUA se demonstreaza pe zi ce trece ca "prea multa democratie dauneaza". Orice om detine arma si nu se teme sa ucida din amuzament aparent. Se promoveaza mai mult ca oriunde fast food-ul. Nu prea au istorie, traditie. E greu sa traiesti acolo, totul e scump. Ei fac fata pentru ca au cate 2 job-uri. Viza se obtine greu. Exista tot felul de uragane.
Consider UK mai responsabilizata intr-un fel. Se mediatizeaza prea mult problema sexualitatii. Nu e singurul loc afectat. Lira sterlina o duce tot mai bine. Faptul ca e in UE mai da o anumita siguranta.

| Iullya17 explică (pentru AnonimaOk):

Multumesc! happy

| AnonimaOk a răspuns (pentru Iullya17):

Cu placere!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUA = tara satanista, plina de criminali si persoane LGBT.
MB = LGBT.
Prefer Romania.

| ubox7007 a răspuns:

Germania si tarile nordice.

Răspuns utilizator avertizat
| cerbulroz a răspuns:

Uk, lira e mai marelaughing

| Raffaela a răspuns:

In usa