| jojo10 a întrebat:

Unde imi propuneti sa merg in vacanta anul acesta? (La mare sau la munte?)

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JustSimple a răspuns:

La mare, la soare.laughingbig grinsmug

| elena4ever a răspuns:

La mare big grin

| Bacteriuță a răspuns:

Daca ai bani, iti propun ambele. Intai la mare, si dupa la munte, sa te racoresti.

| andreiandrei022 a răspuns:

Iti propun la mare, motivul: Sa te balacesti prin apa marii romanesti. Daca ai bani iti propun mai intai la mare, iar apoi la munte. FuNDa?

| Snake_4839 a răspuns:

Iti propun sa stai 2/3 zile la mare si 2/3 zile la munte!
Prima data la mare si apoi la munte! Bafta! A si funda?

| onlydowload a răspuns:

Eu ti-as propune la munte ca sunt tot felul de pitipoance si cocolari, dar nah depinde de fiecare, dar daca te duci la munte sa nu te duci la locurile preferate de turisti foarte aglomerate sa te duci intr-un loc linistit, un sat retras de zgomot si aglomeratii, si atunci veni linistit(a) si vei spune ca ai avut cea mai placuta vacanta. bafta