| R100 a întrebat:

Unde imi recomandati sa merg impreuna cu iubitul meu vara aceasta?! Unde ati fost voi si v-a placut... Va rog frumos sa imi dati si cateva detalii despre locatia respectiva.

7 răspunsuri:
| timisoara a răspuns:

Depinde si de ce buget aveti...Eu ti-as recomanda sa mergi la mare in Italia, in statiunea Bibione, la 20 km de venezzia. Acolo am platit 200 de euro pe o saptamana in luna august.Dar sa stii ca si in Romania sunt o gramada de locuri frumoase.In Romania ti-as recomanda la mare, la Corbu, cauta pe net sa vezi. Stai cu cortul pe plaja, si eu cred ca este romantic...

| mimiwewem a răspuns:

Mamaia. sau la munte.

| valentino52 a răspuns:

Daca vreti clubbing recomand Playa d`en Bossa

| Music4life a răspuns:

Depinde de tine unde-ti place sa mergi, eu oriunde as merge consider ca este perfect doar pentru. faptul ca este el langa mine.
Poti face o excurzie sa vizitati muntele, eventual sa si urcat la Busteni pana la cruce.
Poti merge la mare sau puteti merge undeva la tara.
Avem o tara superba n-ai cum sa nu ai de unde alege.

| nicoalusoby a răspuns:

Am fost in diverse locuri dar cel mai bine m-am simntit in delta(cu cortul) aer cald liniste totul a fost minunat si romantic, dar ai grija la tantari exista in farmaci autan.

| Mihaelutza97 a răspuns:

Depinde de ce prefernte aveti, mare sau munte. Eu as spune sa mergeti la mare, poate in Bulgaria, nisipurile de aur, e superb! si este ieftin, si nu este mult drum de parcurs. Eu am fost acolo si este superb. Depinde doar de voi! Bafta pentru a alege cea mai buna locatie! :*

| R100 explică (pentru Mihaelutza97):

Chiar ca nisipurile de aur ar trebui sa luam in considerare si ar trebui sa mergem. Chiar e frumos. La mare ne dorim.Mie mi-ar place si undeva in tara...la o cabana..ca sa fim doar noi.