Întrebare recomandată | NimeniSiAtat a întrebat:

Unde imi recomandati să merg la mare in Romania? De ce?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca ai bani destui, du-te la Mamaia. Cu siguranta vei avea activitate. Daca nu, plaje ok sunt si la Constanta, Costinesti, Tuzla si Mangalia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La sud de CT

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Acolo unde e plaja cu nisip, unde bat valuri la mal, si este lume multa pentru ca gasesti cu cine s-a faci castele, s-a te imprietenesti, daca te imbeti de la bere are cine te cara acasa ..ehe, e frumos unde ti-am spus eu.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Anul asta am auzit ca au bagat porumb pe bat si inghetata fiarta.

| NimeniSiAtat explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Am râs.

| NimeniSiAtat explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Asta ar fi una dintre glume?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru NimeniSiAtat):

Semn bun, simtul umorului il au numai cei inteigenti, iar cei bine dispusi o voar duce bine la mare oriunde.

| Pool77 a răspuns:

Daca te tine buzunarul, Mamaia e alegerea ta.
Daca ai ceva banuti in plus si vrei s-a te distrezi atunci Costinesti, Saturn, Neptun etc.
Daca esti cu familia sau vrei liniste sau esti chiar la limita banilor atunci 2Mai, Vama Veche.
Eu am fost si la 2 Mai si in Saturn si in Neptun. Insa 2 Mai mi se pare mult prea simplu si plictisitor nu ai ce face acolo plus ca sunt si valuri, nu poti inota normal.

| MiriMendes a răspuns:

Cred ca in Mamaia...plaja e mai curata acolo si e si satul ala de vacanta, aqua magic, sunt cluburile etc
Parerea mea e ca atmosfera e mai faina acolo