| m@ri@ a întrebat:

Unde imi sugerati sa ma duc?
la eforie nord, costinesti sau mamaia?
unde este cel mai frumos?

fundita!happy

13 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Costineştilove struck

| daii a răspuns:

Eforie Nord sau Costinestilove struck!
In Mamaia nu, e plin de tarani fitosi (cu aur pe ei parca. s la expozitie, scpuipand seminte pe plaja si in apa fara sa le pese de nimic, bossi, bastani, shukari, cocalari si ce mai vrei.)

by daiiwinking

| Kitty a răspuns:

Costinesti! Nu vei regreta. Eu acum cateva zile m-am intors de acolo. E superb, m-am distrat de minune. Numai tineret, doar de aceea ii si zice statiunea tineretului. Eu am fost mai de mult si in Mamaia, dar nu a fost cine stie ce, in afara de satul de vacantabig grin, de fapt parc de distractii e si in Costinesti.

| Annitu a răspuns:

Categoric Costineştistraight facelove struck

| Marry:X a răspuns:

Buna.Toate statiunile aceste pe care le-ai enumerat sunt frumoase, dar depinde si de serviciile care ti se ofera la hotel.Sincer,eu am acum sunt in Costinesti, cazata la hotelul Ti amo, si sincer nu iti recomand.Este o caldura insuportabila, apa calda, uneori vine, uneori nu.Si cam in toata statiunea sunt astfel de servicii.In Mamaia este extrem de extravagant, dar este si fain. Din punct de vedere al distractiei iti recomand Costinestiul, sunt o gramada de discoteci tari[Discoteca tineretului, ring], dar din punct de vedere al servicilor oferite la hoteluri si etc, Mamaia. P. s:Costinesti e statiunea indragostitilor.Iti zic din propria experienta.Vacanta placuta!

| TaylorMomsen a răspuns:

Mamaia cu siguranta!
Insa daca te gandesti doar la distractie, numai cluburi si party-uri Costinestiul e lider din punctul asta de vedere!
Mie Mamaia imi place pentru ca in primul rand plaja e mult mai frumoasa ca la Costinesti. In Mamaia este nisip fin, la Costinesti sunt pietre pe plaja iar apa...iti trebuie ghete ca sa mergi prin ea ca sunt numai bolovani...
In Mamaia e mai frumos, satul de vacanta, plaja, mancarea, e mai curat, in Costinesti e oribil, e plin de gunoaie pe toate strazile.
Despre Eforie nu stiu ce sa zic ca nu am fost pe acolo!
Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Efoooooooooorieeeeeeeee NORD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as sfatui sa alegi Eforie Nord, este una dintre cele mai frumoase statiunibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mamaia e cel mai frumos:X. poti sa mergi la aqua magic.seara in satul de vacanta. o plimbare pe malul mari.pe acel nisip finday dreaming. este si karaoke pe plaja algida.este foarte frumos in mamaia.vacanta placuta:*

| Sally06 a răspuns:

Mamaia

| Copil.rouz.:x a răspuns:

Costinesti love struck

eu in noaptea asta plec acolohee hee

Distractie placuta kiss!

| eddie_3378 a răspuns:

MAMAIA
la mamaia este cel mai frumoswinking

| Mambz a răspuns:

Daca esti gata de distractie du-te in costinesti. oricum sari peste varianta mamaia(nu te sfatuiesc sa mergi acolo)