| Giulescu_Andrei_1997 a întrebat:

Unde imi sugerati sa merg in aceasta vara?
COSTINESTI SAU EFORIE NORD?
Am fost acum 3 ani in Costinesti si mi s-a parut frumos, in Eforie Nord nu am fost deloc, deci as vrea cateva pareri big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca esti tanar, te asteapta Costinesti big grin Acum 5 ani am fost si eu o data in Eforie Nord, si nu mi s-a parut atat de frumos cum este la Costinesti! Parerea mea! happy

| Giulescu_Andrei_1997 explică (pentru Jipa95):

Merci de sugestie! Multi mi-au zis ca prin Costinesti acum mai nou sunt multi "golani" ca sa le zic asa, de asta ma feream. oricum sper sa fie bine happy

5 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Daca vrei distractie Costinesti, dar si preturile sunt ceva mai mari, daca vrei odihna si preturi mici te duci in Eforie.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Costinesti- e mai multa distractie si mai mult tineret!

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Vama Veche? laughing

| Giulescu_Andrei_1997 explică (pentru MargarinaCuMustar):

Am auzit de Vama Veche ca acolo nimeni nu are nimic cu tine, esti liber sa faci ce vrei, plus ca te poti duce si cu cortulwinking Dar plaja nu se compara cu cea din Costinesti sau Eforie unde e mai buna big grin