| mak a întrebat:

Unde ma sfatuiti sa stau in Paris, tinand cont ca am un buget redus si vreau sa am la indemana tot ce este de vazut?

5 răspunsuri:
| barbrastreisand a răspuns:

Exista un lant hotelier in Franta pe nume "Premiere Classe". Camerele sunt curate, nu foarte mari, insa ai strictul necesar. Si ai destule de vizitat in Paris, deci nu iti fa griji: in camera o sa stai cand dormi.

| rhados a răspuns:

Eu am fost cu prietena, si am plecat ca nebunii asa dintr'o data decisi sa mergem la Paris, asemenea tie nu am avut un buget prea mare, dar am stat 6 zile, am stat la Gare De l'Est la un Hotel numit D'alsacio, sau ceva de genul... am platit 59 de euro pe noapte, camera matrimoniala, iti dai seama, nu era cine stie ce aveai un pat belea, mare, baie in camera, tv, si internet.pentru pretul asta pot spune ca a fost super.

| alexnickolae a răspuns:

Eu zic ca sa stai in Passy.Eu am fost in vizita acolo.Este un cartier foarte frumos + ca in acest cartier este Turnul Eiffel. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| ionutdragu a răspuns:

Uite poti sa gasesti niste hoteluri la tarife foarte bune aici http://www.mirabilis.htlrs.net/Forms/Hotels/Search/HotelsSearch.aspx