| panteraNeagra_7696 a întrebat:

Unde margeti vara asta in concediu? Eu ma gandeam la Turcia, Grecia, Croataia sau Muntenegru. Aveti ceva idei? multumesc

4 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Am fost in grecia, in chalkidiki, si acum sunt in turcia. daca ar fi sa le comparam, eu zic ca turcia e de 100 de ori mai super decat grecia.

| mickeye a răspuns:

Eu aș merge în România.m-am săturat de Bulgaria.Am fost și în Grecia, și în Muntenegru, tot mai bine mă simt în România.în plus, la noi sunt prețuri mult mai mici.

| Alissonn14 a răspuns:

Eu merg in grecia, in thassos.Am fost s in Corfu da acolo m-a plictisit sad. Vroiam sa mergem si in Turcia da am aflat ca la o staiune ( unde vroia noi sa mergem ) nu prea erau magazine. Daca vroiai sa iti cumperi ceva, magazine erau in hotel, asa ca ne-am razgadit Am zis ca poate la anul mergem in Turcia.

| verdecrud a răspuns:

Io as avea o idee...insa e aci aproape la 2 pasi... http://www.verde-crud.ro/