| Sara a întrebat:

Unde mergeti in concediul din aceasta vara? va ganditi sa va petreceti vacanta pe litoralul romanesc, sau sa ajutati la dezvoltarea turismului montan in Romania? Ascultati de sfaturile doamnei Elena Udrea?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Litoralul Romanesc nu pentru ce... sa cheltuiesc o gramada de bani, sa am niste servicii execrabile si sa beneficiez de o plaja si de o apa super murdara... A si sa nu uit la sfarsitul saptamanii sa suport fitele celor "cool" eeeee nu, pe banii mei vreau sa ma simt bine si pentru 10 - 15 zile sa fiu "cineva", sa pot vizita locuri frumoase si sa pot sa ma incarc cu energie pozitiva pentru intreg anul care urmeaza. Anul acesta mi-as dori ceva gen Portugalia sau un circuit Benelux - Anglia

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

I-am promis sotului meu ca mergem la Roma in vara asta, dar se pare ca situatia noastra financiara nu e prea roz... Cred ca pana la urma vom alege Mangalia, ne place mult.

cristian
| cristian a răspuns:

Pe malurile Prutului la pescuit.
Cine este Elena Udrea?
Eu ascult doar de mine.

lolita
| lolita a răspuns:

In vara asta nu-mi permit concediu din pacate, am prea multe lucruri de facut.

Bula
| Bula a răspuns:

Turismul montan il practic de demult, iar pe litoralul romanesc nu-mi place din cauza preturilor piperate si a mizeriei, inghesuielii etc.
Poate ar putea ea sa asculte si unele sfaturi de la mine...

| astrolutza a răspuns:

Eu as vrea ca in iunie sa ma duc in Delta si in august in Turcia big grin....deci aleg si Romania si strainatatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa adunam deseurile toxice si sa oprim poluarea...Este important!

| mickeye a răspuns:

Prefer să merg pe litoralul românesc fiindcă e mai ieftin, mai aproape decât litoralul bulgăresc și în acest fel contribui la dezvoltarea turismului românesc. Când vreau la munte, aleg tot România fiindcă să fim serioși, munți mai spectaculoși ca în România nu sunt nicăieri.

| zuzu_4124 a răspuns:

In Turcia sunt preturi decente şi locuri mai decente decât în România. Mă refer strict la litoral.

| Dacic_Tezaurul_1965 a răspuns:

In vara aceasta intentionez sa vizitez Valea Jiului. Dupa cum reiese din www.telkon.ro aceasta zona este intr-adevar un paradis verde.Se poate practica turismul montan, speologia, alpinismul, schi alpin sau de tura.Intr-un cuvant, fabulos.