| andootza a întrebat:

Unde mergeti in vara asta in vacanta? Ce statiuni?

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

As dori la mare pe la Neptul/Saturn dar si pe la manastiri prin tara.Deocamdata doar as dori.

| larousee a răspuns:

Pai.am in plan sa vad transfagarasanu si costinestiu` happy

| Vizitiul a răspuns:

Nu posed bani de statiuni! La munte cu amicii, berea, gratarul, muzica si voia buna.

| GdX a răspuns:

Eheee e crizaaacrying la margine de oras cu gratarelul.

| denisa06 a răspuns:

Eu merg in sibiul la statiunea shelimber, stau in constanta si ma voi duce la plaja zilnic si inca niste plimbari care nu sunt fix stabilite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Anul asta merg in Alanya, Turcia cu pachetul de 14 nopti.Tocmai am postat mai sus o intrebare despre hotelul la care merg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu merg in catacombe

| Ralucutsa a răspuns:

Tabara Stejaru'-Dambovitza

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Ma duc la mare la constanta

| Catalina_8352 a răspuns:

Hotelul bele beach, turcia, antalya.super loc si ieftin!